KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983093
nr 1298 3093
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Fiskar. Signerad. Olja på pannå, 29x39 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:34:45
100 kr
250 kr
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström